KAPHİB’den Haberler

ÜYELERİMİZDEN

HOTEL SURBAN

HOTEL SURBAN

GAMİRASU CAVE HOTEL

GAMİRASU CAVE HOTEL

MDC HOTEL

MDC HOTEL

TERMALYA TERMAL OTEL

TERMALYA TERMAL OTEL

ACROPOLİS CAVE SUİT

ACROPOLİS CAVE SUİT

KAPADOKYA INN (RAMADA)

KAPADOKYA INN (RAMADA)

BEST WESTERN PREMIER CAPPADOCİA

BEST WESTERN PREMIER CAPPADOCİA

FLORIA HOTEL

FLORIA HOTEL

ÖZBEK CAVE STONE HOUSE

ÖZBEK CAVE STONE HOUSE

ROC OF CAPPADOCIA

ROC OF CAPPADOCIA

TURİST HOTEL CAPPADOCİA

TURİST HOTEL CAPPADOCİA

CAPPAVILLA CAVE HOTEL

CAPPAVILLA CAVE HOTEL

THE LOOP KAPADOKYA

THE LOOP KAPADOKYA

millstone cave suites

millstone cave suites

TAŞKONAKLAR

TAŞKONAKLAR

Otel Mustafa

Otel Mustafa

VERA HOTEL TAŞSARAY

VERA HOTEL TAŞSARAY

KARLIK EVİ OTEL

KARLIK EVİ OTEL

Agarta Cave Hotel

Agarta Cave Hotel

BURCU KAYA OTEL

BURCU KAYA OTEL

KAP-HİB Facebook

Haberler
KAPADOKYALI TURİZMCİLERDEN G.AMERİKA ÇIKARMASI!
Kapadokya Alan Başkanlığı himayesinde, THY Nevşehir Müdürlüğü, KAPHİB, Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası, KAPTİD ve TÜRSAB Kapadokya BTK işbirliğinde Kapadokyalı Turizmcilere yönelik 06 Şubat - 14 Şubat 2020 tarihleri arasında Kolombiya ve Meksika iş gezis
DEVAMI »
Kapadokya Sıcak Hava Balon Festivali Ürgüp'te Start Aldı
Ürgüp Belediyesinin ev sahipliğinde, düzenlenen 1. Kapadokya Sıcak Hava Balon Festivali başladı.
DEVAMI »
Kapadokya, Utrecht Turizm Fuarı'nda
Kapadokya, 09-14 Ocak 2018 tarihleri arasında düzenlenen Hollanda’ nın en büyük kültürel ticari festivali olan Utrecht 2018 Turizm Fuarı'nda tanıtılıyor.
DEVAMI »
Travel Turkey İzmir Fuarında Partner İl Nevşehir
Türkiye'nin turizm sektöründeki en önemli buluşmalarından biri olan Travel Turkey İzmir-Turizm Fuar ve Kongresi, 7-10 Aralık 2017'de kapılarını 11. kez açacak.
DEVAMI »
LÜTFEN ÇEVREMİZE DUYARLI OLALIM
Nevşehir İl Özel İdaresi İle KAP-HİB işbirliğinde yürütülen, çevre temizlik faaliyetleri aralıksız sürüyor.
DEVAMI »
KAPADOKYA GÜNEY KORE'DE TANITILIYOR
Kapadokya Bölgesinin turizm ve tanıtma faaliyetleri kapsamında Kapadokya 01-04 Haziran 2017 tarihleri arasında Güney Kore´nin Başkenti Seul şehrinde düzenlenen "KORE WORLD TRAVEL FAİR KOFTA fuarında tanıtılıyor.
DEVAMI »
2017 YILI KATILIM SAĞLAYACAĞIMIZ FUARLAR
2017 YILI KATILIM SAĞLAYACAĞIMIZ FUARLAR
DEVAMI »
Kapadokya, ITB Berlin Fuarı'nda tanıtılıyor
Almanya'nın Başkenti Berlin'de ITB fuarı kapılarını açtı. ITB Berlin Fuarı'nda açılan Nevşehir Kapadokya standında, KAPTİD Başkanı ve TÜROFED Yönetim Kurulu Üyesi Yakup Dinler ile Profesyonel Kokartlı Almanca Rehber ve NERO Üyesi Ali Kaya görev yapıyor.
DEVAMI »
Moskova'da Kapadokya Rüzgarı Esiyor
Rusyanın başkenti Moskova'da düzenlenen 11-13 mart 2017 INTOUR MARKET (ITM) ve 14-16 Mart 2017 MITT MOSKOVA Turizm fuarlarına Kapadokya'yı temsilen Görevlendirilen turizm temsilcilerimiz Ürgüp Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ahmet AYDIN , profesyonel reh
DEVAMI »
Hindistan 2017 OTM Turizm Fuarında Kapadokya'ya Yoğun İlgi
Hindistan'ın Mumbai kentinde düzenlenen Hindistan' ın en geniş katılımlı fuarı olan OTM turizm fuarında Kapadokya standı büyük ilgi görüyor.Özellikle balon turları ve mağara otellerin ilgi odağı olduğu fuarda ziyaretçilere Kapadokya tanıtım CD, kitap ve b
DEVAMI »
Kapadokya, FITUR TURİZM 2017 İspanya Fuarında
Kapadokya Bölgesini tanıtmak ve ne kadar güvenli olduğunu İspanya ve Latin Pazarı’na anlatabilmek adına İspanya’nın Başkenti Madrid’de düzenlenen FITUR fuarına katıldık.
DEVAMI »
2017 EMİTT FUARINA YOĞUN İLGİ
İstanbul Beylikdüzü Fuar Merkezi'nde (TÜYAP) düzenlenen 21. Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı'nda (EMİTT-2017) Kapadokya standı muhteşem coğrafyası gibi ziyaretçileri de kendisine hayran bıraktı.
DEVAMI »
Kapadokya Travel Turkey Fuarı'nda
İzmir Büyükşehir Belediyesi ve Türkiye Seyahat Acentacıları Birliği (TURSAB) tarafından İzmir Fuar Merkezi Expo'da bu yıl onuncusu düzenlenen Travel Turkey 2016 Fuarı'nda yerli ve yabancı çok sayıda şirket ve bölge yerlerini aldı.
DEVAMI »
Kapadokya, World Travel Market (Wtm) 2016 Londra Fuarında Tanıtılıyor
07-09 KASIM 2016 tarihleri arasında İngiltere’nin başkenti Londra'da düzenlenen WORLD TRAVEL MARKET (WTM) 2016 Fuarı'nda, Kapadokya'nın tanıtımının yapıldığı stantta yoğun ilgi yaşanıyor.
DEVAMI »
Kapadokya Brezilya ABAV Turizm Fuarında Tanıtılıyor
27- 30 2016 Eylül Tarihleri arasında Brezilya'nın Sao Paulo şehrinde Expo Center da gerçekleşen 44. ABAV Turizm fuarına Destination Cappadocia çatısı altında KAPHİB adına katılan Ürgüp Belediye Başkanı Fahri Yıldız, verimli bir fuar olacağını düşündüğü
DEVAMI »
Kapadokya JATA Turizm EXPO 2016 Fuarı'nda,Tanıtıldı
22-25 Eylül'de Japonya'nın başkenti Tokyo'da düzenlenen JATA Turizm EXPO Japonya 2016 Fuarı'nda, Kapadokya'nın tanıtımının yapıldığı stantta yoğun ilgi yaşanıyor.
DEVAMI »
KAP-HİB 2016 OLAĞANÜSTÜ MECLİS TOPLANTISI YAPILDI
KAP-HİB (Kapadokya Turizm Bölgesi Altyapı Hizmet Birliği),24.06.2016 Tarihli Olağanüstü Meclis Toplantısında yapılan kapalı zarf usulü oylamada oyların tamamını alan Vali AKTAŞ, KAP-HİB (Kapadokya Turizm Bölgesi Altyapı Hizmet Birliği) Birlik Başkanı seçi
DEVAMI »
UKRAYNALI FOTOĞRAF SANATÇILARI KAPADOKYA'DA
Kapadokya Turizm Bölgesi Altyapı Hizmet Birliğinin (KAP-HİB) davetiyle Türkiye'ye gelen Ukraynalı fotoğraf sanatçıları, bölgenin tarihi ve turistik yerlerini ziyaret etti. Sanatçılar, değişik noktalarda fotoğraf çektiler.
DEVAMI »
CUMHURBAŞKANLIĞI BİSİKLET TURU KAPADOKYA'DA
Bu yıl 52. organize edilecek olan Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu´nun tanıtım toplantısı İstanbul´da yapıldı. Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu´nun Kapadokya ayağı ise154 kilometrelik parkurda yapılacak.
DEVAMI »
KAPADOKYA
Nevşehir sevdalısı kardeşimiz Recep Kocatepe'nin Kapadokya adlı şiiri
DEVAMI »
UITT’DE KAPADOKYA’YA BÜYÜK İLGİ
Nevşehir Valiliği öncülüğünde; KAPHİB, Ahiler Kalkınma Ajansı, Ürgüp, Göreme, Uçhisar Belediyeleri, Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası, Nevşehir Ticaret Borsası, THY Nevşehir Satış Müdürlüğü ve KAPTİD tarafından alınan ortak karar gereğince 2016 yılında ka
DEVAMI »
KAPADOKYA’DA ORYANTİRİNG HEYECANI SONA ERDİ
Uluslararası Kapadokya Kupası ve 4. Kademe Oryantiring yarışmaları Göreme’de start aldı.
DEVAMI »
Kapadokya, Milano BIT Turizm Fuarı'nda İlgi Odağı Oldu
Kapadokya; dünya turizm borsası olarak adlandırılan Milano BIT Turizm Fuarı’nda ilgi odağı oldu.
DEVAMI »
Kapadokya Hindistan Satte Fuarı'nda Tanıtıldı
Bu sene 23.sü düzenlenen ve Güney Asya pazarın en önemli fuarlarından biri olan SATTE Fuarı 28 Hindistan firmasının haricinde 35 ülkeden 750’nin üzerinde firma katılımcısı ile 29-31 Ocak 2016 tarihlerinde Hindistan’ın başkenti Yeni Delhi de yapıldı.
DEVAMI »
Turizmciler İspanya'dan Umutlu Döndü
Dünyada ve ülkemizde yaşanan terör olayların sonucu rezervasyon iptallerinin gölgesinde, Kapadokya´yı tanıtabilmek ve ne kadar güvenli olduğunu anlatabilmek adına İspanya´nın Başkenti Madrid´de düzenlenen FITUR fuarına katılım sağlandı.
DEVAMI »
Kapadokya'ya Büyük Ödül!
EMİTT Fuarı'nda ''En İyi Destinasyon Dalında En Etkin Tanıtım" ödülü Kapadokya Standı'na verildi.
DEVAMI »
Kapadokya, Travel Turkey’e Damgasını Vurdu
KAPHİB tarafından organize edilen ve 6 belediyenin katılımıyla gerçekleşen Travel Turkey İzmir Fuarı’nda Kapadokya’ya ilgi büyüktü.
DEVAMI »
PERİBACALARINA USTA ELİ DEĞECEK
Yılda yaklaşık 2,5 milyon turistin ziyaret ettiği Türkiye'nin önemli turizm merkezlerinden Kapadokya'da zaman içerisinde bozulan ve yıkılma tehlikesi olan peribacaları tamir edilecek.
DEVAMI »
Kapadokya Travel Turkey İzmir Fuarında Tanıtılacak
KAPHİB tarafından organize edilen ve 7 Belediyenin katılımıyla gerçekleşecek Travel Turkey İzmir Fuarı için toplantı yapıldı.
DEVAMI »
Bursa Anadolu Günlerinde Nevşehir Tanıtıldı
Bursa İl Dernekleri Federasyonu (BİLDEF) tarafından düzenlenen "Anadolu Günleri" etkinliğinde ilimiz Nevşehirde kendisine ayrılan stantta tanıtıldı.
DEVAMI »
1